ThinkTank StreetWalker V2.0 – pojemny maluszek

Zaplanowałem tu świetny test plecaka Thinktank StreetWalker, miałem zabrać go na miasto, zrobić sztos foty, przetestować go dla was, jednak pozytywny wynik testu na COVID i choroba zmusiły mnie do zmiany planów. Nie mam na to wpływu, dlatego też postanowiłem przetestować plecak w domu.

Kiedy po raz pierwszy wyjąłem placek z pudełka lekko się zdziwiłem jego rozmiarami. Szukałem plecaka, który pomieści lustrzankę z podpiętym teleobiektywem o ogniskowej 300mm i świetle 2,8 – a jak wiadomo to już kawał szkła – oraz bezlusterkowca z dwoma szkłami i kilka innych rzeczy a ten plecak po wyjęciu wydawał się bardzo mały.

Bardzo się jednak zdziwiłem gdy udało mi się włożyć cały mój sprzęt foto do środka …

Plecak już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo solidnego. Jest bardzo sztywny. Posiada dodatkowe przeszycia w newralgicznych miejscach. Suwaki mają duże ząbki i możliwość spięcia ich razem, co zapobiega kradzieży sprzętu. Od strony pleców znajduje się antypotowy, przewiewny panel.

Zaskoczyła mnie również niezliczona ilość kieszonek na drobiazgi. Znajdują się one niemal wszędzie, po obu bokach plecaka, na tylnej klapie, w środkowej komorze, a nawet na paskach naramiennych. Plecak posiada również miejsce na zamocowanie statywu oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. Oprócz sprzętu foto, posiada jeszcze usztywnioną kieszeń na 10 calowy tablet – przyda się osobom, które w LR Mobile obrabiają od razu zdjęcia i dzielą się nimi w mediach społecznościowych.

ThinkTank StreetWalker V2.0 bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przy niewielkich rozmiarach zewnętrznych jest bardzo pojemny. Świetny nowoczesny look, który nie rzuca się w oczy jest także dużą zaletą – bez obaw o utratę sprzętu można z nim spacerować po mieście. Przy tylu zaletach, jego cena wydaje się naprawdę atrakcyjna, a dokładność wykonania oraz użyte materiały pozwalają mi twierdzić, że to zakup na wiele lat bezproblemowego użytkowania.

Dziękuję oficjalnemu przedstawicielowi ThinkTank firmie Foto-Technika za użyczenie sprzętu do testów.

Plecak można zakupić w sklepie f43.pl

2 thoughts on “ThinkTank StreetWalker V2.0 – pojemny maluszek

 1. Mariusz says:

  Daniel bardzo fajny test. Przydałyby się jeszcze zdjęcia plecaka na osobie ale rozumiem że czas na takie nie odpowiedni. Krótko i merytorycznie czyli to co ja cenie, nie lubię długich treści bo ich po prostu nie czytam do końca. Stajesz się specjalistą w dziedzinie akcesorii fotograficznych 🙂
  Zdrówka!

  Odpowiedz
  1. admin says:

   Dziękuję Mariusz za miłe słowa. Planowałem zdjęcia w mieście, niestety Covid i izolacja pokrzyżowały plany.
   Na pocieszenie dodam, że będzie druga część testu na mieście.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *