ThinkTank Street Walkenr V2.0 on the city

Korzystając z pięknej pogody za oknem, zabrałem Street Walkera w jego naturalne środowisko, czyli na miejski fotograficzny spacer.

Do środka zapakowałem Nikon d600 z podpiętą Sigmą 300mm f2,8; Fujifilm X-T2 z Viltroxem 56mm f1,4; Fujifilm 23mm f2; Fujifilm 15-45; zapasowe akumulatory, karty pamięci i inny drobny sprzęt. Po zapakowaniu pozostało w plecaku jeszcze miejsce na dwa obiektywy komorze głównej i dużo miejsca na inne rzeczy w pozostałych komorach. Waga domowa pokazała mi, że całość waży 6,3 kg. Trochę cieżko…

Trzymając plecak w ręce czułem wagę całego sprzętu, ale po założeniu na plecy ciężar rozłożył się idealnie. Po kilkugodzinnym spacerze nie czułem zmęczenia ani ulgi po zdjęciu plecaka w domu. Nadmienię, że często wyjmowałem sprzęt z plecaka (oba body) więc to pewnie też wpłynęło na moje samopoczucie.

Dostęp do sprzętu dzięki zamkom YKK jest bezproblemowy i szybki, jedyna uwaga jest taka, że za każdym razem trzeba zdjąć plecak. Zamki działają pewnie i sprawiają wrażenie bardzo solidnych. Kolejnym ich plusem jest możliwość spięcia kłódką. Duża ilość kieszeni na drobiazgi pozwoliła mi pomieścić oprócz fotograficznych rzeczy typu baterie, karty pamięci itp. także portfel, klucze, wodę w butelce, notes i inne. Wewnętrzne kieszenie spokojnie pomieszczą jeszcze np. kabel do tetheringu. Jedynym minusem dla mnie jest to, że nie zmieszczę do Street Walkera macbooka 13′.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *